תריסים וחלונות נחשבים לפריט עיצובי ודקורטיבי, ואנשים מוכנים להשקיע סכומים בלתי מבוטלים, בכדי להינות מהמראה המסויים בו הם חושקים.

תריסים אלו הינם מוצר חדש יחסית והוא רווח בעיקר ב-15 השנים האחרונות.

תריסים חשמליים פועלים באמצעות מנגנון חשמלי, ואנו מפעילים אותם באמצעות מתג פשוט, הנקבע על הקיר, בסמוך אליהם.

תריסים חשמליים מאפשרים לנו שלא להשקיע אנרגיה בגלילה ידנית של התריסים.

מלבד המנגנון הנוח לתיפעול המרכיב תריסים חשמליים, הריי שיש בהן גם מרכיב נוסף של נוחיות, והוא קשור בכמויות האור והצל, להם אנו זקוקים בכל רגע במהלך היממה. כמה נעים לפתוח תריסים חשמליים בשעת בוקר ולהניח לקרני השמש להתחיל עימנו בוקר נעים ומואר. בהמשך היום כאשר מתחמם בחוץ והשמש, בעיקר בקיץ, עשוייה להיות צורבת, ניתן להוריד את התריסים החשמליים בלחיצת כפתור קלילה, וכך להצליל את הבית, יותר או פחות, וזאת בהתאם לנוחות ולצרכים השונים שלנו, בכל שעה וזמן. מומלץ ביותר וחשוב מאין כמותו, להתקין אמצעי מיגון בפני פריצה, בתריסים מסוג זה.

מרבית האנשים המתגוררים בבתי קרקע, מתקינים תריסים חשמליים בחלק הפתוח שבין הסלון לגינה האהובה עליהם. אלו המתגוררים בבתי דירות בבניינים מסוגים שונים, ולא בבתים צמודי קרקע, משתמשים בתריסים חשמליים בעיקר עבור הפתח שבין הסלון למרפסת.

מחפשים רשת לחלון הבית שלכם? פנו עכשיו לפלמט – פרזול מקצועי מאז 1965.

ואולם, תריסים חשמליים לא נותרו נחלתו של הסלון בלבד, והם משמשים כסוגר שימושי ויפהפה גם עבור שאר הפתחים שבחדרי הבית השונים. ניתן להתקין תריסיים חשמליים בכל חלון בביתכם. יחד עם זאת, בהיעדר אמצעים כלכליים מספיקים, ובשל יוקרם היחסי של תריסים חשמליים, יש המבקשים רכוש תריסים חשמליים רק עבור פתחי הסלון, או רק עבור חדר השינה האינטימי שלהם. כך או כך, הריי שמדובר ברכישה נהדרת.

לסיכום, מראה של תריסים חשמליים משדרג כל בית וכמובן גם את איכות החיים שלכם, זאת בהיעדר הצורך לגלול את התריס הארכאי והמסורבל. בנוסף, תריסים חשמליים מעניקים לכל חלון ובית מראה מודרני ואסתטי להפליא, והם משנים באחת את כל חזותו. חברות בנייה רבות אשר מציעות דירות למכירה מדגישות כי המפרט כולל תריסים חשמליים בכל הבית, דבר אשר משרדג באופן מיידי את מחיר הדירה.

בשוק ישנם אינספור סוגים של תריסים חשמליים, ולכם נותר רק לבחור, איזהו הסגנון העיצובי, בו חשקה נפשכם.

צריך להחליף מנוע לתריס חשמלי? פנו עכשיו לפלמט – פרזול מקצועי מאז 1965.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here